OFERTA DNIA

Gold Tour

Ramowy program wycieczki.  Obowiązkowy  paszport  ważny  co  najmniej  6  miesięcy

 

Zapal świeczkę Rodakom na Kresach

 

Lwów    25-27 października 2019r.

 

25.10 piątek Godz. 6.00 wyjazd z Kielc, przyjazd do Lwowa, Wzgórze Wuleckie – złożenie wiązanki na pomniku upamiętniającym mord polskich profesorów uczelni lwowskich, przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Kolacja w hotelu, nocleg.

26.10 sobota Po śniadaniu Cmentarz Łyczakowski, złożenie wieńca na Grobie Poległych w Obronie Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich na Cmentarzu Orląt Lwowskich. Przejazd do centrum, przerwa na lunch. Zwiedzanie Starówki: Katedra Ormiańska, kościół Dominikanów, pomnik Nikifora, Cerkiew Wołoska, Rynek, Kaplica Boimów, Katedra Łacińska, Pomnik Adama Mickiewicza, kolacja, wieczorny spacer po Starówce, nocleg. Fakultatywnie udział w spektaklu w Operze Lwowskiej, bilet ok. 40 zł.

27.10 niedziela Po śniadaniu spacer: Pałac Potockich, Poczta Główna, Ossolineum, Uniwersytet, Dom Uczonych czyli dawne kasyno szlacheckie. Czas wolny nieopodal 2 bazarów. O godz. 12.00 wykwaterowanie z hotelu, wyjazd powrotny. Możliwość obiadu po przekroczeniu granicy. Przyjazd do Kielc ok. 22.22.

Cena 600 zł/os.

obejmuje: przejazd autokarem, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 kolacje, opiekę pilota / przewodnika, ubezpieczenie NNW i KL.

Na bilety wstępów do zwiedzanych obiektów należy przygotować 30 zł (zbierane w autokarze). Kalkulacja wg kursu walut z czerwca 2019r.: 1 zł = ok. 7,0 UAH (hrywna)

 

http://lwow.piotr.szczepanski.name/Pliki/Foto/Lyczakowski_Cmentarz_-_Orleta.jpg 

 

 

 

Zapraszamy