OFERTA DNIA

Gold Tour

Ramowy program wycieczki

Obowiązkowy jest paszport ważny min. do listopada 2020r.

 

LWÓW 8-10.05.2020r.

 

8 maja piątek – Wyjazd z Kielc o godz. 6.00, ul. Żelazna k. Poczty Głównej, postoje sanitarne co 2-2,5 godz. Przyjazd do LWOWA – Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Orląt, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

9 maja sobota – po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem: katedra ormiańska, kościół dominikanów, cerkiew Wołoska, wieża Korniakta, Rynek z ratuszem i kamienice wokół, katedra Łacińska, kaplica Boimów, czas wolny. Pomnik Mickiewicza, Plac Mariacki, Pałac Potockich, Poczta Główna, Dom Uczonych – dawne kasyno szlacheckie, Teatr-Opera. Obiadokolacja na Starówce, czas wolny – możliwość odwiedzenia kilku kultowych restauracji lwowskich, nocleg.

 

10 maja niedziela – po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, czas wolny w okolicy 2 bazarów. Ok. 12.30 wyjazd powrotny, po drodze Wysoki Zamek – panorama Lwowa na pożegnanie. Powrót do Kielc ok. 21.21.

 

Cena 560 zł/os.

obejmuje: transport, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, opiekę pilota.

Na bilety wstępu i przewodnika miejscowego trzeba przygotować 40 zł.

Dopłata do pokoju 1-osobowego 120 zł.

 

Uwagi praktyczne:

- w świątyniach kobiety obowiązuje strój zakrywający ramiona i kolana,

- na własne potrzeby wystarczy minimum 100 zł = ok. 600 hrywien, kurs z dn. 10.01.2020r.

 

Zapraszamy

 

 

Ramowy program wycieczki. Wymagane są paszporty ważne minimum do XII 2020r.

ODESSA i okolice

13-21.06.2020r.

1 dzień sobota wyjazd autokarem z Kielc o godz. 7.00 (miejsce do ustalenia), przejazd do Lwowa. Wieczorem wyjazd pociągiem (przedziały sypialne 4 -osobowe) do Odessy.

2 dzień niedziela przyjazd do Odessy w godzinach porannych, objazd po najciekawszych miejscach miasta z przewodnikiem. Zakwaterowanie w hotelu, obiad, czas wolny. O godz. 19.00 – obiadokolacja, wieczorny spacer po deptaku. Nocleg.

3 dzień poniedziałek  Po śniadaniu zwiedzanie Odessy (schody Potiomkinowskie, port morski, most „teściowej”, Park Szewczenki, główna ulica Deribasowska, czas wolny. Słynne podwórka odesskie, obiadokolacja, czas wolny. Nocleg.

4 dzień wtorek po śniadaniu wycieczka do BIAŁOGRODU DNIESTROWSKIEGOTwierdza Akermańska. Obiad. SZABO – zwiedzanie wytwórni win i koniaków wraz z degustacją, zakupy w sklepie firmowym. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień środa po śniadaniu przejazd na plażę czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja o godzinie 17.30. Spektakl w Teatrze zgodnie z repertuarem. Czas wolny.

6 dzień czwartek śniadanie, rejs statkiem wzdłuż wybrzeża, „Odesskie Katakumby” – Muzeum Partyzanckiej Chwały, Delfinarium NEMO, czas wolny. obiadokolacja.

7 dzień piątek po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do WIŁKOWA – miasto na wodzie zwane „Ukraińską Wenecją” spacer po starej części miasta, rejs statkiem deltą Dunaju do Punktu „0”. Piknik w sadybie „Zielony zakątek” (zupa ucha, ryba, wino domowe, herbata z samowara). Kolacja i nocleg w Wilkowie.

8 dzień sobota śniadaniu, przejazd do Odessy, obiad, czas wolny, przejazd na Dworzec kolejowy. Godz. 21.47 wyjazd pociągiem do Lwowa.

9 dzień niedziela przyjazd do Lwowa o godz. 10.10, czas wolny. Ok. 13.00 wyjazd powrotny do kraju. Przyjazd do Kielc ok. godz. 22.22

Cena 1.700 zł/os. obejmuje: przejazdy autokarem i pociągiem oraz transfery w Odessie, 6 noclegów, 6 śniadań, 6 obiadokolacji, 3 obiady, ubezpieczenie, opiekę pilota na trasie. Na bilety wstępów i miejscowych przewodników trzeba przygotować 60 EUR. Biuro zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzania. Kalkulacja wg cen w dniu 18.11.2019r., zastrzegamy sobie prawo zmiany cen w przypadku zmiany kursu walut.

Zapraszamy!