WIEDEŃ – BRATYSŁAWA


Ramowy program wycieczki WIEDEŃ – BRATYSŁAWAPIERWSZY DZIEŃ

wyjazd z Kielc (parking przy KCK) godz. 6.oo, przejazd do Bratysławy, po drodze TRENCIN – zamek z XVII w. i kościół pijarów, czas wolny, zakwaterowanie w hotelu, wieczorny spacer po Starym Mieście, obiadokolacja, nocleg.

DRUGI DZIEŃ

śniadanie, WIEDEŃ: objazd Ringiem, Ogrody Belwederu, spacer po Starym Mieście – Ratusz, Parlament, Hofburg (zimowa rezydencja Habsburgów), pomnik Marii Teresy, Muzeum Sztuk Pięknych, pomniki cesarza Franciszka Józefa, Mozarta i Straussa, Opera, jedna z najelegantszych ulic Wiednia - Kaertnerstrasse, budynek Hundertwasserhaus, Katedra św. Stefana, czas wolny. Powrót do Bratysławy, kolacja, nocleg.

TRZECI DZIEŃ

śniadanie, przejazd do Wiednia: Pałac Schoenbrunn – Park i Wzgórze Gloriette, kościół św. Józefa oraz panorama miasta z góry Kahlenberg w Lasku Wiedeńskim, Grinzing – dzielnica karczm i winiarni, obiadokolacja, nocleg w Wiedniu.

CZWARTY DZIEŃ

śniadanie, czas wolny w centrum lub Prater, park sportowo – wypoczynkowo - rekreacyjny i lunapark z licznymi atrakcjami w centrum miasta, ok. południa wyjazd powrotny. Przyjazd do Kielc ok. godz. 24.oo.

Cena od 795 zł/os.
kalkulacja dla grupy 45 os.

obejmuje: przejazd autokarem klasy LUX, 2 noclegi w Bratysławie, 1 nocleg w Wiedniu, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, ubezpieczenie NNW i KL,
opiekę pilota – przewodnika po trasie (przewodnik nie oprowadza po wnętrzach), VAT.
Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i miejscowego przewodnika, sugerujemy zabranie około 45 EUR.
Program może ulec zmianie w zależności od pogody i możliwości uczestników.ZAPRASZAMY