WILNO – TROKI


Ramowy program wycieczki WILNO – TROKIPIERWSZY DZIEŃ

wyjazd z Kielc o godz. 5.oo, przekroczenie granicy w Ogrodnikach. Ok. godz. 19.3o (czasu miejscowego) przyjazd do Wilna, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DRUGI DZIEŃ

Po śniadaniu WILNO: kościół św. Piotra i Pawła na Antokolu, Cmentarz Antokolski: m.in. groby polskich żołnierzy poległych w latach 1919-1920, Cmentarz Na Rossie,katedra, spacer ulicą Uniwersytecką, Pałac Prezydenta, Uniwersytet St. Batorego, kościół św. Ducha, czas wolny w ok. bazaru i Placu Ratuszowego; kościół św. Kazimierza, dawny klasztor bazylianów, cerkiew Św. Ducha, Ostra Brama. Obiadokolacja, nocleg.

TRZECI DZIEŃ

Po śniadaniu Cmentarz Na Rossie,Belmont – wypoczynkowa dzielnica Wilna, spacer po obiektach rekreacyjnych, czas wolny; Góra Trzykrzyska – wspaniała panorama miasta, Zarzecze– Republika Artystów, kościół św. Anny i klasztor bernardynów, pomnik i Muzeum Mickiewicza, zaułek bernardyński, powrót do hotelu, obiadokolacja w regionalnej restauracji, nocleg.

CZWARTY DZIEŃ

po śniadaniu wyjazd z Wilna; TROKI – Zamek na wyspie, kenesa (świątynia) i domy karaimów, czas wolny na bazarze regionalnym, możliwość degustacji karaimskich kibinów. Ok. godz. 14.oo wyjazd powrotny, przejście graniczne Budzisko. Po drodze obiad k. Suwałk. Przyjazd do Kielc ok. godz. 24.oo.

Cena od 760 zł/os.
kalkulacja dla grupy min. 45 os.

obejmuje: przejazd autokarem klasy LUX, 3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad, pilota na trasie, miejscowego przewodnika, ubezpieczenie NNW i KL, VAT.
Na bilety wstępu należy przygotować 15 EUR.ZAPRASZAMY