WŁOCHY objazdowe


Ramowy program wycieczki do WŁOCH
Padwa, Florencja, Rzym, Watykan, Asyż, San Marino, WenecjaPIERWSZY DZIEŃ

Wyjazd z Kielc o godz. 5.oo. Przejazd do Włoch, obiadokolacja i nocleg k. Padwy.

DRUGI DZIEŃ

po śniadaniu przejazd do Padwy: Bazylika św. Antoniego wraz z grobem świętego, relikwiarzem i przyległym klasztorem, krótki spacer po Starym Mieście. Przejazd do Florencji Katedra NMP Kwietnej, Piazza Della Signoria, kościół św. Krzyża, most Ponte Vecchio, przejazd do hotelu w Chianciano Terme, obiadokolacja, nocleg.

TRZECI DZIEŃ

po śniadaniu przejazd do Rzymu: Plac Wenecki, Kapitol, Forum Romanum, Kolosseum, Schody Hiszpańskie, fontana Di Trevi, Panteon, przejazd do hotelu w Fiuggi, obiadokolacja, nocleg.

CZWARTY DZIEŃ

pośniadaniu przejazd do Watykanu: zwiedzanie bazyliki św. Piotra oraz Grobów Papieskich. Przejazd do Rzymu i dalsze zwiedzanie miasta, przejazd do hotelu w Chianciano Terme, zakwaterowanie, obiadokolacja z muzyką, nocleg.

PIĄTY DZIEŃ

pośniadaniu przejazd do Asyżu: zwiedzanie centrum miasta z przyległymi obiektami, przejazd do Republiki San Marino: zakupy, przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg w okolicach Wenecji.

SZÓSTY DZIEŃ

po śniadaniu przeprawa statkiem lub łodzią do Wenecji: Plac św. Marka, bazylika św. Marka, Most Westchnień, Most Rialto, czas wolny. Ok. godz. 19.oo wyjazd powrotny, nocny przejazd przez Austrię i Czechy.

SIÓDMY DZIEŃ

ok. godz. 8.oo przyjazd do Kielc.

Cena od 1.375 zł/os.
kalkulacja dla min. 45 osób

obejmuje: 5 noclegów ze śniadaniami i obiadokolacjami, przejazd autokarem komfortowym, ubezpieczenie NNW, KL, bagaż, opiekę pilota na trasie, VAT.
Na bilety wstępu, wymaganych miejscowych przewodników i opłat wjazdowych należy przygotować ok. 100 Euro.ZAPRASZAMY