PETERSBURG – TALLIN – RYGA


Ramowy program wycieczki SANKT PETERSBURG Dyneburg (Daugavpils), TALLIN i RYGA


Terminy: maj, czerwiec, lipiec („Białe Noce”) lub wrzesień


PIERWSZY DZIEŃ

wyjazd z Kielc godz. 5.oo, obiad, przejazd do DYNEBURGA, kolacja, nocleg,

DRUGI DZIEŃ

śniadanie,przejazd do Petersburga, obiadokolacja, nocleg.

TRZECI DZIEŃ

śniadanie, PETERSBURG: najważniejsze pomniki i zabytki, krążownik AURORA, sobór Św. Izaaka, Ermitaż, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

CZWARTY DZIEŃ

śniadanie, PUSZKINO: Carskie Sioło - Pałac Katarzyny II z “Bursztynową Komnatą”; powrót do Petersburga, Twierdza Pietropawłowska, czas wolny, Sobór Kazański, obiadokolacja, nocleg.

PIĄTY DZIEŃ

śniadanie, PETERHOF: letnia rezydencja carska, Wielki Pałac i Dolny Ogród z zespołem fontann, powrót do Petersburga, sobór Zbawiciela Na Krwi, czas wolny,
sklepy z pamiątkami, obiadokolacja, nocny rejs statkiem po Newie, nocleg.


SZÓSTY DZIEŃ

śniadanie, wyjazd z Petersburga do Estonii, TALLIN: Starówka, Górne Miasto, sobór Aleksandra Newskiego, wzgórze Tompea. Kolacja i nocleg w Tallinie.

SIÓDMY DZIEŃ

śniadanie, przejazd do RYGI: ratusz, Dom Bractwa Czarnogłowych, kamienice Trzej Bracia, czas wolny.Przejazd do Suwałk,kolacja, nocleg.

ÓSMY DZIEŃ

po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, fakultatywnie: rejs statkiem po kanale Augustowskim do Studzienicznej (+25 zł/os.) lub zwiedzanie Białowieży
(Muzeum Przyrodnicze, cerkiew prawosławna i rezerwat żubrów). W drodze powrotnej obiad. Przyjazd do Kielc ok. godz. 23.33.


Cena od 2.100 zł + wiza rosyjska ok. 100 USD
cena dla grupy min. 45 os.

zawiera: 7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadokolacji, 2 obiady tranzytowe, opiekę pilota na trasie, miejscowego przewodnika, ubezpieczenie NNW i KL, VAT.
Na bilety wstępu i rejs statkiem po Newie należy przygotować 120 EURO.


UWAGA: paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty wyjazdu i należy go złożyć w Biurze z dołączonym 1 zdjęciem na 30 dni
przed wyjazdem.

ZAPRASZAMY